Загальний огляд інструментів для декоративних фарб і штукатурок

У сучасному світі використання декоративної штукатурки на піку популярності. При нанесенні декоративного покриття стін важливий правильний підбір професійних інструментів для декоративної штукатурки або фарби: шпателі, кельми, терки, кисті, щітки, валики, губки та інший інструмент.

Для нанесення і розрівнювання штукатурки використовується шпатель або кельма з нержавіючої сталі. Кельма з невеликими зубчиками також застосовується для отримання рельєфу на поверхні.

За допомогою фігурних валиків і щітки нанесеному шару штукатурки надають характерний рельєф. Слід зауважити, що валик - багатофункціональний, він застосовується для грунтовки стін, а також в подальшому для штукатурки поверхні. Валики з поліестерним або тефлоновим покриттям більш довговічні.

Використання в роботі спеціальних штампів і губок додасть рельєфу повторюваний малюнок. Для розтирання використовуються натуральні морські рогові губки.

Для створення рівної поверхні і доведення фактурного шару штукатурки до завершеного вигляду використовують тертку для декоративної штукатурки.

Правильно підібраний інструмент забезпечить високоякісний результат. Втілюйте Ваші фантазії в реальність з професійним інструментом для декоративної штукатурки або фарби!