Нанесення венеціанської штукатурки

Венеціанська штукатурка імітує мармур, забезпечує розкішний інтер'єр, який не поступається за своєю красою оздоблення палацових залів. Це більш дешевий і простий спосіб облагородити стіни Вашого будинку, створюючи покриття з різною глибиною кольору.

Для створення венеціанської штукатурки необхідно правильно підібрати правильний інструмент - кельму і шпатель. Інструмент для нанесення штукатурки краще використовувати професійний. Кельма повинна бути зі зручною рукояткою і закругленими краями, бездоганно відполірованою і рівною для мінімального прилипання штукатурки до інструменту. Шпатель повинен бути з зносостійкої нержавіючої сталі з ідеальною поліруванням робочої поверхні. Вибирайте шпатель з ергономічною ручкою, виготовленої з деревини бука.

Для нанесення першого шару венеціанської штукатурки на широку кельму беруть невелику кількість готової штукатурки і наносять на стіну широкими дугоподібними рухами. Наступним етапом буде нанесення під гострим кутом вузьким шпателем (ширина до 5 сантиметрів), невеликих грудочок штукатурки, які ретельно притискають і розмазують. Іншим таким же шпателем штукатурку ще більш ущільнюють. Завдані мазки повинні перекривати один одного в хаотичному порядку. Після завершення цього етапу стіна готова до шліфування і вощіння.